Zaufali Nam

Praliny i Trufle

 

            Najszlachetniejsze produkty wykonuje się dziś ręcznie. Najbardziej pożądana czekolada to efekt żmudnej i precyzyjnej pracy, owoc rąk ludzkich, a nie prosty i zaprogramowany maszynowy proces.

            Proponujemy Państwu znakomite praliny, mogące przybrać żądany przez Państwa kształt
i smak. Praliny będą tak oryginalne i zindywidualizowane, jak nigdy dotąd.

            Praliny wyrabiane są z najwyższej jakości czekolady białej lub deserowej zawierającej 70% kakao. Malowane ręcznie z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych barwników na bazie masła czekoladowego.

            Gustowne opakowanie doda elegancji i niezwykłego efektu. Chętnie przygotujemy także wyjątkowo ozdobne opakowania kartonowe na oczekiwaną ilość czekoladek z nadrukiem, logo lub grafiką.

            Bardziej wymagającym klientom proponujemy opakowania drewniane wykonane ze szlachetnej olchy, barwione lub z nadrukiem. Istnieje możliwość wygrawerowania logotypu na zewnątrz bądź wewnątrz opakowania.

            Realizujemy także specjalne zamówienia, np. wykonanie drewnianej skrzynki mieszczącej zarówno butelkę, jak i opakowanie pralin lub trufli.

 

Opakowania na dowolną ilość czekoladek:

1 pakowana indywidualnie, 2, 4, 6, 9, oraz większe ilości do 12 sztuk)

 

Oferujemy całkowitą dowolność smaków (spośród 25):

 

Odpowiadamy na indywidualne zapotrzebowanie naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą.         

 

indywidualne opakowania z nadrukiem klienta na 9 i 15 sztuk pralin

 

Wszyskie nasze praliny i trufle zapakujemy dla Państwa w opakowania kartonowe lub opakowania drewniane na których wykonamy grawerowanie Państwa logo             

  Na prezentowanych opakowaniach kartonowych wykonamy grawerowanie logo ,   

opakowania od 1 sztuki do 12 sztuk pralin lub trufli

 

 

Dla bardziej wymagających klientów mamy bogatą ofertę opakowań drewnianych, wykonanych z drewna olchowego i barwionych z możliwością grawerowania logotypu na zewnętrznej części jak i wewnątrz opakowania

Drewniane opakowania są wykonywane również na specjalne zamówienia np. skrzynki z możliwością umieszczenia butelki a w drugiej przedzielonej części opakowania pralin lub trufli

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą