Ciastka i Ciasteczka reklamowe

nadruk nawet w pełnej kolorystyce

produkty znanych producentów słodyczy pakowane w flow pack z nadrukiem firmowym a także produkowane przez naszą firmę ciastka o smaku cytrynowym, miodowym a także miodowo/korzennym.

wiele z poniższych produktów jest dostarczanych przez znanych producentów słodyczy 

PS1024

Przerwa na kawę Lorenza
Tylko to, co najlepsze dla Twoich klientów na Boże Narodzenie. Dzięki upominkom Lindt Christmas Gift w etui reklamowym z indywidualnym nadrukiem, neutralnym lub z rozkładaną choinką, umieścisz swoją reklamę w najpiękniejszych chwilach. Podaruj swoim współpracownikom i klientom trochę wdzięczności w postaci cennych i uroczystych wiadomości bożonarodzeniowych, które zostaną zapamiętane

Minimalne zamówienie: 500 sztuk

wymiary: 160 x 50 x 18 mm

termin realizacji 20 dni roboczych

PS1020

Torba midi na przekąski
Zjedz przekąskę: czy to przy zwykłym piwie na imprezie, czy jako przekąska na targach. Ta mała, neutralna klimatycznie torba pełna przekąsek z pewnością zachwyci każdego! Zapakowany w indywidualnie zadrukowaną i opcjonalnie kompostowalną folię, stanowi idealną przekąskę dla Twojej reklamy.

Minimalne zamówienie: 3000 sztuk

termin do spożycia : 5-6 miesięcy

termin realizacji 20-22 dni robocze.

PS 1021

Przekąska Tetrahedron Peanuts
Dla wszystkich miłośników orzechów: czworościan przekąskowy wypełniony smakowitymi orzeszkami ziemnymi marki Ültje jest fantastyczny na targi lub imprezy. Innowacyjna forma neutralnego dla klimatu czworościanu z przekąskami zapewnia trzy indywidualnie drukowane powierzchnie reklamowe na błyskotliwe wiadomości. Wszechstronna, idealna przekąska reklamowa dla Twoich klientów.

Minimalne zamówienie: 3000 sztuk

Wymiar 65 x 70 mm

Termin Realizacji 20-22 dni robocze